wtorek, 5 grudnia 2017

„Był sobie pies. Ten świat jest naprawdę pomerdany” W. Bruce Cameron

„Był sobie pies. Ten świat jest naprawdę pomerdany”Sięgnęłam po tę książkę dlatego, że zainteresował mnie opis na tylnej okładce. Okazało się, że to przepiękna psia historia, która chwyta za serce każdego czytelnika ( tak jak mnie). Mówi ona o tym, jak wychować psa, ale nie tylko. Daje nam do zrozumienia, że zwierzęta mają swoje uczucia, które my ludzie powinniśmy uszanować. Autorem tej książki jest W. Bruce Cameron.

Głównym bohaterem jest oczywiście pies, którego nazwano Bailey. Można o nim powiedzieć, że nie z jednego pieca jadł i nie zawsze było mu dobrze. Często czuł się samotnie, zwłaszcza gdy mieszkał w lesie, później na farmie wśród innych psów nie zawsze był szczęśliwy. Bailey jednak wie, że w życiu najważniejsze jest śmiać się kochać.

Odczuwa wielkie szczęście, gdy w końcu trafia do rodziny Ethana. Okazuje się, że ojciec chłopca nie chciał się zgodzić na psa. Losy rodziny potoczyły się tak, że chłopak został sam z matką. Od tego czasu Ethan i Bailey stali się nierozłączni. Minęło wiele lat ogromnej przyjaźni. Jeden za drugim wskoczyłby w ogień. Dlatego, gdy Ethan poznał na festynie dziewczynę, która skradła jego serce, Bailey pomógł mu zdobyć jej serce.

Niestety lata mijały, a pies stawał się coraz starszy. W końcu trzeba było go uśpić. To okropne przeżycie. Każdy kto ma lub miał swojego pupila bardzo przeżywa to rozstanie. I gdy wydawało się, że to koniec tej pięknej historii, okazuje się, że pies zyskuje nowe życie i spotyka swego pana. Jakie mieli przygody? Ciekawe, prawda? Zapraszam do czytania.

Książka jest naprawdę bardzo ciekawa. I pamiętajcie, że psy kochają swoich właścicieli.

                                                                                                                                             Dominika Konieczna VbBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję, że nas odwiedziłeś. Zostaw, proszę ślad po sobie. Napisz parę słów komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...